Výrobce - Dovozce

Externí výrobci šperků

Vinuté perle Glass-Petra.P

Má práce je mým koníčkem;) Zabývám se výrobou skleněných vinutých perel. Při jejich...

Tepané šperky Caroline

Ahoj všem zákazníků i návštěvníkům tohoto užitečného blogu výroba šperků je...

Výroba šperků od Lenky

Ahoj, mé zaměření je především na strojové vyšívání, kterým dokážu vykouzlit různé...

Šperky PK_Handmade

Ahoj, výroba šperků je má vášeň ;) Ruční výrobou šperků se zabývám už od mala, proto...


Návody na výrobu šperků

Výběr vhodného spojovacího kroužku

Nejste si jisti, jaký spojovací kroužek použít k vybrané řetízkovině? Na základě...

Citrín Přívěsek

Výroba přívěsku z tohoto krásného minerálu není nijak složitá. K výrobě nám stačí...

Výroba koženého ocelového náramku

K výrobě tohoto krásného náramku si připravíme následující: Kůži nebo koženku...

Zakončení paměťového drátu

Zakončení paměťového drátu můžeme několika způsoby. Dnes si předvedeme dva...

Výroba náušnic puzetky

Náušnice puzety Na výrobu náušnic si připravíme: Ocelové komponenty pro náušnice-Tyčky...

Velkoobchod a Výroba

Velkoobchod a Výroba chirurgické oceli 316L
 

Velkoobchod:

V případě zájmu o nákup za velkobchodní ceny, se nejdříve zaregistrujte jako firma(společnost) zde: https://chirurgickaocel.com/create_account.php, vyplňte potřebné údaje včetně IČ a do pole pro vytvoření velkoobchodního účtu napište ANO.

Po kontrole údaju a schválení účtu vás budeme kontaktovat.

Po schválení účtu se vám po přihlášení zobrazí velkoobchodní ceny a můžete začít nakupovat.

Minimální částka na velkoobchodní objednávky není stanovena!

Zahraniční zákazníci, kteří jsou plátci DPH, nám mohou zaslat kopii osvědčení o registraci, abychom jim v jejich účtu změnili zobrazení cen bez DPH.

 

Výroba Ocelových Komponentů:

Kategorie "Výroba Ocelových Komponentů" je přístupná pouze pro velkoobchodní zákazníky. Zboží v této kategorii nemáme skladem a jeho výroba a doručení, stejně tak jako výroba zboží na zakázku, trvá cca 4-6 týdnů. V ojedinělých případech, kdy se vyskytnou při výrobě komplikace, se doba dodání může prodloužit až na 8 týdnů. U každé položky je vždy uvedena cena, rozměr standardní výroby a popřípadě třída nerezové oceli. Uvedené ceny se v případě požadavku jiné velikosti, děrování, druhu nerezové oceli, změny cen výrobce, nebo jiné povrchové úpravy mohou lišit. Po objednání zboží proto vyčkejte na zálohovou fakturu, kde Vám budou ceny za požadovaný materiál /třídu oceli, popřípadě jiný rozměr před platbou ověřeny a potvrzeny.

Veškeré požadavky máte možnost zadat do komentáře před odesláním objednávky, nebo nám je zaslat na náš email. V případě jakýchkoliv nejasností nebo změn, Vás o všem v průběhu objednávky a výroby budeme informovat.

Upozorňujeme, že kategorie "Výroba Ocelových Komponentů" již není aktuální a nebude se již v budoucnu aktualizovat ani rozšiřovat. Momentálně slouží jen jako orientační, nebo inspirující nabídka, spojena s možností výroby.

V případě zájmu o výrobu zboží z nerezové/chirurgické oceli, doporučujeme zaslat poptávku přímo na náš email: info@chirurgickaocel.com, včetně přesných rozměrů, fotografií/nákresů, apod. Minimální požadované množství výroby se odvíjí dle výrobku, ale zpravidla se jedná o minimiální počet od 100kusů a výše, od jednoho druhu, barvy nebo rozměru. Výrobu kusového zboží nejsme schopni zajistit.

Při zájmu o výrobu většího množství zboží z našeho stávajícího sortimentu, nám postačí zaslat jen číslo modelu, spolu s požadovaným počtem kusů, či jiným požadavkem s tímto modelem spojeným, jako například jinou třídou oceli, rozměry, děrování atd.

Platbu za objednávku výroby akceptujeme pouze předem, bezhotovostním převodem na náš bankovní, nebo paypal účet.

Komponenty jsou vyráběny v EU i Asii. Na veškeré naše objednávky výroby máme výrobcem dané potvrzení o použitém materiálu, ale s ohledem na vysokou cenu testování, nelze na veškeré jednotlivé komponenty mít ve vlastnictví certifikáty/prohlášení o shodě, i kdybychom velmi rádi, proto jejich zajištění nabízíme v případě zájmu pouze se zadáním vlastní výroby.

V případě zájmu o testovací zprávu chemického složení, na jejímž základě se vydává prohlášení o shodě, cena za test, kde se testuje kolem 8 jednotlivých chemických prvků, se za každý jednotlivý druh pohybuje kolem 5.000-8.000Kč. Cena testu se odvíjí a může lišit dle země zadané výroby, popřípadě Vašeho požadavku na daný konkrétní institut testování a certifikace.

Vždy se snažíme zajistit výrobu z té nejkvalitnější oceli a jelikož bez testování, jen pouhým okem nelze jednotlivé třídy oceli rozeznat, necháváme své výrobky alespoň čas od času testovat, a ověřit tak chemické složení použité při výrobě našich komponentů a šperků.Poslední testování:

Výroba drátu:

Novinky
Pokud jste registrovaný zákazník, Přihlašte - 0dhlašte se ZDE

E-Mail: 
Jméno: