Výrobce - Dovozce

Externí výrobci šperků

Vinuté perle Glass-Petra.P

Má práce je mým koníčkem;) Zabývám se výrobou skleněných vinutých perel. Při jejich...

Tepané šperky Caroline

Ahoj všem zákazníků i návštěvníkům tohoto užitečného blogu výroba šperků je...

Výroba šperků od Lenky

Ahoj, mé zaměření je především na strojové vyšívání, kterým dokážu vykouzlit různé...

Šperky PK_Handmade

Ahoj, výroba šperků je má vášeň ;) Ruční výrobou šperků se zabývám už od mala, proto...


Návody na výrobu šperků

Výběr vhodného spojovacího kroužku

Nejste si jisti, jaký spojovací kroužek použít k vybrané řetízkovině? Na základě...

Citrín Přívěsek

Výroba přívěsku z tohoto krásného minerálu není nijak složitá. K výrobě nám stačí...

Výroba koženého ocelového náramku

K výrobě tohoto krásného náramku si připravíme následující: Kůži nebo koženku...

Zakončení paměťového drátu

Zakončení paměťového drátu můžeme několika způsoby. Dnes si předvedeme dva...

Výroba náušnic puzetky

Náušnice puzety Na výrobu náušnic si připravíme: Ocelové komponenty pro náušnice-Tyčky...

Reklamační řád a výměna zboží

 

Reklamační řád:

Případné reklamace vyřídíme v souladu s platnými právními předpisy, zejména ustanovením § 2099 a násl. a § 2161 násl. občanského zákoníku.

Nárok na uplatnění záruky může zaniknout, pokud:

 • Zboží bylo poškozeno při přepravě (Zjevné poškození zboží nebo jeho obalu je třeba ihned řešit s dopravcem. Zákazník není povinen takovéto zboží od dopravce převzít a musí o zjištěném poškození neprodleně informovat prodejce).
 • Zboží bylo používáno nevhodným způsobem, v nevhodných podmínkách, nebo k jinému účelu než bylo určeno.
Postup při reklamaci:
 • Informujte nás o reklamaci telefonicky nebo e-mailem.
 • Zboží zašlete jako doporučený balík na naši adresu.
 • Do zásilky uveďte důvod reklamace a přiložte kopii daňového dokladu.

Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději však do 30 dnů od jejího vzniku.

Reklamace se nevztahuje na zboží s již předem uvedenou závadou.

 

V případě oprávněné reklamace hradí náklady na dopravu zboží zpět k zákazníkovi společnost J+J Style s.r.o., v případě neoprávněné reklamace hradí tyto náklady zákazník. Náklady na dopravu k dodavateli hradí vždy zákazník.

 

Výměna zboží:

 •  V případě potřeby (např. nevhodná velikost, atp.), Vám nepoužité a nepoškozené zboží po předchozí domluvě rádi vyměníme.  Bude-li zboží bez zjevných známek opotřebení nebo poškození, obratem Vám zašleme nově požadované zboží.

   

  Postup:

   

  1.

  Zašlete nám e-mail, který bude obsahovat vaše uživatelské jméno, číslo faktury a informace o výměně zboží. Příklad: model: 2048, vel. 8, za 2048 vel. 7 apod. Na tomto základě vám zašleme email, s návrhem o  nejrychlejším způsobu převzetí/zaslání vráceného zboží.

  2.

  Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez známek používání nebo opotřebení. V případě, že objednávka dosahovala částky vyšší než 699Kč, poštovné za první výměnu neúčtujeme. Při opakované výměně stejné objednávky, jsou poplatky spojené s dopravou účtovány.

Odstoupení od smlouvy:

 • Kupující (nepodnikatel) má v souladu s § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo bez udání důvodu odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží.

  Pokud se tak rozhodnete, dodržujte níže uvedený postup.

   

  1.

  Zašlete nám e-mail, který bude obsahovat vaše uživatelské jméno a číslo faktury, společně s číslem bankovního účtu, na které vám po převzetí zboží bude částka vrácena.  Na tomto základě vám zašleme informace, o nejrychlejším způsobu převzetí/zaslání vráceného zboží.

  2.

  Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez známek používání nebo opotřebení, v původním nepoškozeném obalu a zasláno zpět v uvedené 14 denní lhůtě. Zásilky poslané dobírkou nebudou prodejcem převzaty. Zboží musí být v bezvadném stavu, schopné dalšího prodeje.

  3.

  Na kupní cenu, která má být kupujícímu vrácena, může prodávající započíst své skutečně vynaložené náklady spojené s vrácením zboží. Zejména se jedná o náklady spojené s vrácením zboží vyplývající z nákladů požadovaných třetími osobami (tzn. odborné posouzení stavu zboží, nové zabalení zboží, přeprava zboží k odborným třetím osobám a zpět k prodávajícímu apod., ve výši od 100Kč do 1.000Kč).

 • Veškeré zboží je před odesláním řádně kontrolováno a baleno, proto při vrácení a výměně dbejte na to, aby vrácené zboží bylo ve stejném stavu, abyste předešli případným komplikacím a sankcím s tímto spojeným.
 • Právo na odstoupení od smlouvy se dále nevztahuje na zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího, ani na zboží zadané do výroby přímo pro kupujícího.

Nevyzvednuté objednávky:

 • Z důvodu ochrany před občasnými neseriozními zákazníky, jsme byli nuceni zavést tzv. stornopoplatky. Zákazníkům,  kteří si objednané zboží na dobírku nepřevezmou, a tato zásilka se po úložní době vrátí k nám zpět na adresu, budou účtovány náklady ve výši poštovného, balného a storno poplatek, ve výši 10% z hodnoty objednaného zboží, nejméně však 300,-Kč. Lhůta pro uhrazení poplatku je 14 pracovních dnů. V případě neuhrazení stornopoplatku v termínu, bude celá věc předána našemu právnímu zástupci k dořešení zákonnou cestou a započítáván úrok z prodlení, který je stanoven na 0,05% z dlužné částky za každý den prodlení. 

 • V případě přetrvávajícího zájmu o vrácenou zásilku, bude odeslána znovu, ale až po úhradě částky za objednané zboží předem na náš bankovní účet.

Storno objednávky: 

 • Objednávku lze stornovat nejlépe telefonicky, případně e-mailem, pokud je stav objednávky přijat, ale zboží ještě nebylo expedováno.

 

 

Novinky
Pokud jste registrovaný zákazník, Přihlašte - 0dhlašte se ZDE

E-Mail: 
Jméno: